Витяжки

Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка

Кухонні витяжки: поради щодо вибору вдалої моделі

Під час готування на кухні скупчуються неприємні запахи. Чисте повітря, свіжість приміщення - завдання, з якими впорається потужна витяжка на кухні. У нашому інтернет-магазині BTMax ви знайдете достаток моделей по конфігурації, потужності, технічним особливостям. Щоб вибрати найбільш вдалий варіант, ми розповімо важливі моменти, на які варто звернути увагу.


види конструкцій

Існує кілька основних різновидів за особливостями конструкції:


Мініатюрна. За зовнішнім виглядом вона більше нагадує пирамидную форму. Нижня розширене підставу вбирає повітря над плитою, а вузька верхня частина транспортує його до загальної вентиляції будинку. Це практичний варіант, єдиним недоліком якого можна вважати масивність. У невеликих приміщеннях не завжди вдається гармонійно розмістити купольну витяжку.


Острівна. Вона встановлюється в будь-якій частині кухні без прив'язки до робочої поверхні. Передбачено виключно кронштейн. Це інноваційна витяжка вертикальної форми. Виробники острівних моделей оснащують їх декількома видами фільтрів.


Вбудована. Компактна витяжка ховається в шафці над плитою. Панель управління виходить назовні, тому ви легко можете встановлювати параметри роботи вбудованої витяжки. Такі моделі менш потужні, оскільки така конструкція не передбачає установку відповідних насосів, двигуна і фільтра. При бажанні є можливість обладнати додатковими комплектуючими. Перед покупкою обов'язково заміряйте розміри шафки для вбудованої моделі.


Телескопічна. За своїм принципом роботи і компактності має багато спільного з вбудовуваної витяжкою. Відрізняється висувною конструкцією. Панель для забору повітря розташовується над робочою поверхнею за потребою. Потім ви легко можете її засунути назад. Оптимальне рішення для невеликих приміщень, коли ви не можете виділити вільний простір під габаритну витяжку.


Похила. Розташовується під нахилом, звільняючи доступ до плити. Незважаючи на високу потужність, ці моделі відрізняються низьким рівнем шуму. Потік повітря від плити природним чином піднімається уздовж робочої поверхні. Фасади виготовляють з міцного чорного, білого або сірого скла. Моделі досить затребувані на ринку завдяки своїй універсальності, довговічності і практичності.


Фільтри для кухонної витяжки: ключові особливості

Основна класифікація фільтрів - жіроулавліваюшіе і тонкої чистки. Принцип роботи першого типу полягає в осіданні летючих компонентів при прохідності повітря через фільтри. Витяжки з механізмом тонкої чистки працюють через активоване вугілля.

3 основних види фільтрів:


вугільний. Для фільтрації використовують срібло, смоли або катіони. Вони сприяють затриманню дрібних частинок і усунення неприємного запаху. У міру використання витяжки необхідно міняти фільтри. В іншому випадку вугільний фільтр стає джерелом забруднення повітря;


металевий. У таких моделях встановлюють фільтри з металевої сітки або фольги. Фільтри не вимагають заміни і здатні виконувати свої функції протягом експлуатаційного строку пристрої;


синтетичний. Вважається одноразовим і потребує заміни. Оскільки він складається з повсті, вдається забезпечити безшумну роботу витяжки. Синтетичні фільтри міняються регулярно, але вони досить зручні у використанні.


Продуктивність і потужність витяжки

Продуктивність - це показник, що позначає проходження повітря через витяжку за одиницю часу. Цей технічний параметр розраховується індивідуально в залежності від кількості випарів, квадратури приміщення, висоти стель.


Потужність витяжки визначає економічність, а не продуктивність. У всіх моделях є регулятори роботи двигунів. Тобто, ви можете задати максимальну, мінімальну, середню потужність.


Огляд додаткових функцій

Сучасні моделі оснащені системою сенсорного управління. Також в нашому каталозі ви знайдете прості витяжки з кнопками для регулювання параметрів роботи пристрою.


Технологічні новинки сучасних моделей:


управління за допомогою пульта;


автоматичне відключення витяжки;


вбудований таймер;


залишковий хід;


відстеження стану фільтра за допомогою індикатора;


автоматичне включення з початком приготування їжі;


управління інтенсивністю підсвічування, локальне освітлення;


протівовозвратний клапан - спеціальні стулки для захисту від проникнення сторонніх запахів.


За кольором ви можете вибрати класичні білі, чорні, моделі в стилі металік, коричневі і інші. В каталозі BTMax легко підібрати стильну витяжку, яка відмінно впишеться в інтер'єр.


У нашому інтернет-магазині ви можете купити витяжку, яка прослужить десятки років. Фахівці BTMax підкажуть кращі моделі і вдалі варіанти для вашої кухні.