Гарантійні умови

Інтернет-магазин техніки BTmax надає гарантію на весь товарний ряд. Її термін визначається виробником і може бути від 2-х тижнів до 5 років. Ми безпосередньо працюємо з виробниками, тому можемо гарантувати вам гідні моделі великої побутової техніки, телевізори, вбудованої та кліматичної техніки, приладів для краси, дрібної побутової техніки та прибирання.

Коли та як можна повернути товар?

BTmax – це офіційний інтернет-магазин, який у своїй роботі орієнтується на Закон про захист прав споживачів. Отже, протягом 2-х тижнів з моменту придбання техніки ви маєте право обміняти або повернути її. Ми дбаємо про кожного клієнта, тому намагаємося задовольнити ваші побажання та уникнути неприємних ситуацій. На жаль, ми не можемо на 100% контролювати виробників. Якщо з їхньої вини техніка несправна або на її поверхні ви виявили механічні пошкодження, обов'язково звертайтесь до менеджерів нашого магазину.

Повернути товар можна під час виконання простих правил:

  • збережіть гарантійний талон;
  • акуратно відкрийте товар та постарайтеся не пошкодити упаковку;
  • не намагайтеся відремонтувати у сервісі чи самостійно;
  • одразу ж зверніться до наших менеджерів, щоб повернути чи обміняти товар у найкоротші терміни.

Зі свого боку, ми співпрацюємо тільки з легальними постачальниками техніки в Україну, виконуємо умови зберігання та транспортування. Ви отримаєте лише якісну брендову техніку з оригінальними комплектуючими.

Без ризиків та з гарантією

Інтернет-магазин BTmax – це гарантована якість. Ми цінуємо кожного клієнта і не обманюємо вас. Ми несемо відповідальність за обслуговування та товари. Якщо у вас виникають питання, ви хочете порадитися, яку техніку вибрати для дому чи комерційних цілей, телефонуйте за номерами: (095) 604 56 30, (098) 611 38 86 або (093) 331 84 33.

Оцініть наші переваги на ринку:

  • прямі постачальники брендової техніки;
  • кілька способів оплати – при отриманні або післяплатою;
  • швидка доставка по Україні зручним для вас способом.

Ми робимо все, щоб у вашому будинку була надійна техніка, ви раділи новим покупкам та обирали лише BTmax.